ВІЙНА 2022

ВІЙНА 2022

герб України.jpg

6i.jpg


Шановні наші відпочиваючі


            У зв’язку з початком військового вторгнення російської армії на територію України та окупацією частини Херсонської області (в тому числі Арабатської стрілки та пансіонату Валок) більш за все, ми не зможемо влітку 2022 року Вас прийняти в нашому пансіонаті. Але ми всі знаємо, що перемога буде за нами – та вже літом наступного року Ви зможете відпочити на березі Азовського моря в пансіонаті Валок.


            Та категорія номеру, кількість діб та кількість відпочиваючих зберігається на наступний рік (за бажанням будь-який інший рік), згідно придбаних та оплачених путівок (туристичних ваучерів).


            Але на жаль повернення оплачених коштів за відпочинок – ми повернути Вам не зможемо в період військового стану в Україні, так як всі оплачені Вами кошти зі знижками за путівки були використані для забезпечення утримання пансіонату в зимовий період. Це з моральної сторони!!!


            З юридичної точки зору – згідно листа №2024/02.0-7.1 Торгово-промислової палати України від 28.02.2022р в Україні настають форс-мажорні обставини: «ТПП України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).»


            Ссилка на лист ТПП України: https://ucci.org.ua/uploads/files/621cba543cda9382669631.pdf


            Зауважимо, що настання обставин непереборної сили ніяким чином на звільняє нас від виконання зобов’язань перед Вами, відповідно до ст.617 Цивільного кодексу України, і ми підтверджуємо готовність їх виконати після завершення військового стану та деокупації території, де знаходиться пансіонат «Валок».


                       З повагою та надією на розуміння, адміністрація пансіонату «Валок».

Яндекс.Метрика